Lamberta-Eatona

Lamberta- Eatona może być zaburzeniem, w którym uszkodzony komunikacja pomiędzy nerwów oraz mięśni prowadzi do osłabienia mięśni.
Przyczyny Lamberta- Eatona występuje, kiedy komórki nerwowe nie uwalniają dość substancją chemiczną o nazwie acetylocholina. ów związek chemiczny przekazuje impulsy pomiędzy nerwów oraz mięśni.
W rezultacie osłabienie mięśni oraz odmienne objawy podobne do miastenii. Jednakże w przeciwieństwie do miastenii, jak mięśnie nadal umowy, acetylocholina powinny gromadzić się w wystarczająco dużych ilościach na siłę do poprawy lekko. Zamiast mięśni żwawo coraz słabszy kurczy wielokrotnie robi silniejszy krótkim czasie. – Lamberta Eatona powinny wystąpić z nowotworów, takich jak płuca, raka albo dolegliwości autoimmunologicznych, takich jak bielactwo, co prowadzi do utraty pigmentu skóry.
Objawy Objawy powinny obejmować:
osłabienie albo utratę ruchu, które powinny być też mniej albo bardziej poważne, w tym:…
Fizyczny badanie wskazuje :
Zmniejszona reflexes Possible utrata tissue Weakness mięśni albo porażenie że dostaje nieco lepiej z testami aktywności w celu zdiagnozowania oraz potwierdzić stan powinny obejmować:
Elektromiografia (. Wymianę osocza polega na usunięciu osocza krwi z ciała oraz zastąpienie jego oddanej osocza. To również pozwala upewnić się, że wszystkie białka szkodliwych ( przeciwciała ), które zakłócają funkcji nerwów są usuwane z organizmu. plazmaferezę powinny być też także skuteczne. Podczas tego zabiegu,jest usuwany z krwi ciała. Osocze oddzielono, przeciwciała są usuwane, a plazma może być zwrócony do ciała.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s